Co nabízíme

Ofsetový tisk

Nabízíme ofsetový tisk až do formátu B2 s následným knihařským zpracováním. Vysoká kvalita tisku na různé gramáže papíru, velký tiskový formát a možnost tisknout přímými barvami.

Digitální tisk

Pro zakázky menšího rozsahu nabízíme digitální tisk na kvalitním stroji Konica Minolta až do formátu A3+. Digitální tisk se vyplatí pro tisk menšího množství např. letáků, vizitek, obálek apod.

Knihařské práce

Vytištěním to nekončí. Nabízíme následné knihařské a dokončovací zpracování od prostého ořezu, laminace přes standardní vazby, až po individuální zpracování dle Vašeho přání.

Grafické studio

Ve vlastním grafickém studiu nabízíme kromě klasické předtiskové přípravy také možnost zpracování Vašich tiskovin. Navrhneme a vysázíme Vám vizitky, letáky, brožury i knihy.

Výroba kalendářů

Jednou z našich specializací je výroba kalendářů. Nabízíme stolní, nástěnné i speciální kalendáře na míru.

Vlastní doprava

Hotovou zakázku rádi dovezeme až k Vám nebo na některou z Vašich poboček. Vše je na domluvě. Navíc po Brně rozvážíme zcela zdarma.

Produkty

Poptat cenu

Rychlá poptávka

Napište nám nezávazně o cenovou kalkulaci. Stačí odeslat vyplněný formulář s požadavky a my se Vám obratem ozveme s navrhovanou cenou a dalším postupem.